Growing Together, Stronger Together

Growing Together, Stronger Together

Bulut Sentetik

33 yıldır değişmeyen kalite ve güven anlayışımız ile
Hayata Değer Katıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen ve en yenilikçi şirketlerinden Bulut Polyester & Sentetik San. ve Tic. Ltd. Şti. teknolojiden aldığı güç ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

1989 yılında kurulan Bulut Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Bulut Polyester & Sentetik, uzun yıllardır bölgenin global oyuncusu olarak uluslararası Pazarda önemli başarılara imza atmaktadır.

Güçlü üretimiyle fark yaratan ve etik değerlerinden ödün vermeyen Bulut  & Polyester Sentetik, ürünleriyle FIFA standartlarına uygun yüksek kalitede üretim yapmakta ve ürünlerini tüm dünyaya ihraç etmektedir.

Bulut Sentetik “ Growing Together, Stronger Together “ mottosu ile  müşteri memnuniyetini başarısının odak noktasına koyarak müşterileri ile birlikte büyümekte ve gelişmektedir.

Vizyonumuz

Geçmişten bugüne teknolojik yeniliklerden faydalanmayı görev bilerek, gerek tedarikçileriyle, gerek müşterileriyle hızla büyüyen uluslararası bir şirket olmak yolunda ilerlemektir.

Misyonumuz

Bulut Tekstil, sosyal sorumluluklarının farkında olup, yenilikçi ve inovatif fikirlerle ürünler üretmeyi amaçlayıp, kalite ve güven ikilisinden asla taviz vermeyen bir şirket konumunu sürdürmektir.
Scroll to Top