how to make your own website for free


KURUMSAL

Mobirise

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi şirketlerinden Bulut Polyester & Sentetik San.ve Tic.Ltd.Şti , teknolojisi ile aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. 1989 yılında kurulan Bulut Group bünyesinde 2011 yılından bu yana bölgenin ve dünyanın global bir oyuncusu olma hedefiyle ilerleyen Bulut Sentetik Monofilament Peyzaj / Spor Tip Çim İpliği, Hava Teksture Polyester İpliği ve Fibrilize PP Jüt Yedeği ürünleri ile uluslararası pazarlarda önemli başarılar elde etmiştir.

Üretiminde güçlü argesi ile fark yaratan ve  etik değerlerinden ödün vermeyen Bulut Sentetik , Gaziantep'te 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 25.000 m2'lik tesisi ile FIFA uyumlu yüksek  kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Başarının odağında her zaman müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Bulut Sentetik, dünyanın bir çok bölgesine ürünlerini ihraç etmektedir.

Geçmişten bugüne teknolojik yeniliklerden faydalanmayı görev bilerek, gerek tedarikçileriyle, gerek müşterileriyle hızla büyüyen uluslararası bir şirket olmak yolunda ilerlemektir.

Bulut Sentetik, sosyal sorumluluklarının farkında olup, yenilikçi ve inovatif fikirlerle ürünler üretmeyi amaçlayıp, kalite ve güven ikilisinden asla taviz vermeyen bir şirket konumunu sürdürmektir.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

© Copyright 2019 Bulut Polyester & Sentetik - Tüm Hakları Saklıdır.
www.bulutsentetik.com